Raskite kelią į tvarumą kartu su mumis

Turite įmonę ir norite būti inovatyvūs bei pritraukti naujų klientų?

Su mūsų pagalba galite sukurti unikalų dizainą, kuris pritrauks kitų dėmesį ir padarys gaminį dar malonesnį! Galime padėti sukurti ir pagaminti ekologiškas logotipo pakuotes, stilingus darbo drabužius, tvarias reklamines dovanas ir daugelį kitų jūsų verslo poreikius atitinkančių gaminių. Įgyvendinkime jūsų idėjas kartu!

Audinių spausdinimas

Spausdiname ant natūralių audinių, skirtų drabužiams, interjerui, vaikams skirtiems gaminiams ir kt. Galite rinktis iš įvairių natūralių audinių, pavyzdžiui, lino, medvilnės, šilko ir kitų. Skaitmeninė spauda ant audinio - tai greitas ir natūralus būdas turėti savo gaminį. Spausdindami naudojame hipoalerginius, vandens pagrindo ir bekvapius dažus. Spalvos išlieka sodrios ir ryškios, o vaizdas neišblunka. Minimalus užsakymas yra 1 metras, todėl prieš užsakydami didesnį kiekį galime padaryti pavyzdžius.

Mūsų atspaudų kolekciją rasite čia

Spausdinimas
Jei jau turite gaminių, ant kurių norite matyti savo logotipą, galime padėti naudodami šilkografijos metodą. Tai procesas, kurio metu dizainas perkeliamas ant bet kokio paviršiaus. Nors būdingiausi paviršiai yra popierius ir audinys, taip pat galima spausdinti ant metalo, plastiko, stiklo ar medžio.
Ekologiškas pakavimas
Džiaugiamės galėdami jums pasiūlyti individualius medžiaginius maišelius, pagamintus iš daugybės medžiagų ir skirtingų dydžių, su spaudiniais arba be jų.
Ekologiškos prekės
Čia rasite keletą produktų, kuriuos norėtume jums pasiūlyti. Visi jie gali būti su jums patinkančiais vaizdais.
Norėtume iš jūsų išgirsti

Ateities str. 10a, Vilnius, LT-08303, Lithuania

info@isole.lt
+370 67 178 746

© 2021, Isole - Visos teisės saugomos.

lt_LT